Eνημερωτικό σημείωμα για τους γονείς των μαθητών του σχολείου μας

Ενημερωτικό σημείωμα προς τους γονείς των μαθητών του σχολείου μας.

Σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 11/06/2014 το πρώτο δίωρο θα πραγματοποιηθούν στην αυλή του σχολείου οι αθλητικές και οι χορευτικές εκδηλώσεις όλων των τμημάτων του σχολείου μας.

Την Πέμπτη 12/06/2014, το πρώτο δίωρο , στο αμφιθέατρο του σχολείου θα  πραγματοποιηθούν οι εκδηλώσεις για τη λήξη του διδακτικού έτους  (ποιήματα, τραγούδια,  θεατρικά κ.ά.)

Την Παρασκευή 13/06/2014 οι μαθητές θα πάρουν τους Τίτλους Προόδου ή Τίτλους Σπουδών και τους Ελέγχους Προόδου. Η αποχώρηση των μαθητών θα γίνει στις 10:00΄π.μ. και δε θα λειτουργήσει το Ολοήμερο Τμήμα.

Την Τετάρτη 11/06/2014  και την Πέμπτη 12/06/2014 το πρόγραμμα του σχολείου και του ολοημέρου τμήματος θα λήξει κανονικά όπως προβλέπεται.

Για τις αθλητικές εκδηλώσεις οι μαθητές να φορούν αθλητικά παπούτσια και υποχρεωτικά καπέλο.

Οι γονείς μπορούν να παρακολουθήσουν όλες τις παραπάνω εκδηλώσεις του σχολείου.

Από τη Δ/νση του σχολείου