Ανακοινοποίηση προγράμματος εκδηλώσεων

1.Την Τετάρτη 7 Ιουνίου στις 08.30 έως 10.00 π.μ.θα πραγματοποιηθεί η παρουσίαση της θεατρικής παράστασης «ΑΡΩΜΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ» από τον Όμιλο «Καλλιτεχνικό Εργαστήρι» στο χώρο του σχολείου,την οποία θα παρακολουθήσουν μόνο οι μαθητές του σχολείου μας.

2.Την Τετάρτη 7 Ιουνίου στις 18.30 μ.μ. θα παρουσιαστεί η ίδια παράσταση στον αύλειο χώρο του 5ουΔημοτικού Σχολείου Κομοτηνής Πειραματικού, η οποία θα είναι ανοιχτή για τους γονείς, συγγενείς και φίλους των μαθητών που συμμετέχουν στην παράσταση.

3.Την Πέμπτη 8 Ιουνίου στις 08.30 έως11.00 π.μ.θα πραγματοποιηθούν παρουσιάσεις των δράσεων των Ομίλων που λειτούργησαν κατά τη διάρκεια του σχολικού έτους. Όσοι γονείς επιθυμούν να τις παρακολουθήσουν μπορούν να παραβρεθούν στο χώρο του σχολείου.

4.Την Τρίτη 13 Ιουνίου στις 08.30 έως 10.00 πμ θα πραγματοποιηθούν αθλητικές εκδηλώσεις στον αύλειο χώρο του σχολείου μας, τις οποίες μπορούν να παρακολουθήσουν όσοι γονείς το επιθυμούν.

5.Την Τετάρτη 14 Ιουνίου στις 08.30 έως 10.00 π.μ.θα πραγματοποιηθεί η Γιορτή Λήξης στον χώρο του σχολείου μας που διοργανώνει η Έκτη Τάξη, την οποία μπορούν να παρακολουθήσουν όσοι γονείς το επιθυμούν.